Programma challenges/prestatietochten

voor iedereen die kan zwemmen
 

aanvang ca

tijdlimiet

100

 

6500m - Zwemcoaching Breda - Open Water Challenge 16+

10:05 uur

2u20min

101

 

1000m prestatietocht 12 jaar en ouder

12:00 uur

25 min

102

 

500m prestatietocht 9 jaar en ouder

12:00 uur

25 min

103

 

250m prestatietocht 6 jaar en ouder (6-7 jarigen begeleiding 18+)

12:00 uur

25 min

 

 

Doorvaart 12:30-13:45

 

 

104

 

2000m - That Fits - Open Water Challenge 12 jaar en ouder

14:05 uur

1 uur

 

 

Doorvaart na 16:30

 

 

Programma KNZB zwemwedstrijden

voor KNZB (dag)startvergunninghouders
 

aanvang ca

ow-klas

1

a/b

6500m - Zwemcoaching Breda - vrije slag heren jeugd en senioren (tijdlimiet 2u20min)

10:00 uur

vsh/j

2

a/b

6500m - Zwemcoaching Breda - vrije slag dames jeugd en senioren (tijdlimiet 2u20min)

10:02 uur

vsd/j

3

a/b

1000m vrije slag heren jeugd, senioren

10:15 uur

vsjj

4

a/b

1000m vrije slag heren junioren 1-2, 3-4

10:17 uur

geen!

5

a/f

1000m vrije slag heren masters 20+, 30+, etc. t/m 90+

10:20 uur

M-vsh

6

 

2000m schoolslag heren jeugd en senioren

10:30 uur

ssh/j

7

 

2000m schoolslag dames jeugd en senioren

10:32 uur

ssd/j

8

a/b

1000m vrije slag dames jeugd, senioren

11:00 uur

vsjm

9

a/b

1000m vrije slag dames junioren 1-2

11:02 uur

geen!

10

a/f

1000m vrije slag dames masters 20+, 30+, etc. t/m 90+

11:05 uur

M-vsd

 

 

Doorvaart 12:30-13:45 + prijsuitreikingen

 

 

11

a/b

500m vrije slag jongens/meisjes minioren 4, 5 en 6

13:45 uur

 

12

a/b

250m vrije slag jongens/meisjes minioren 1, 2 en 3

13:50 uur

 

13

 

500m schoolslag heren tijdrace

14:00 uur

ssh/j

14

 

500m schoolslag dames tijdrace

14:00 uur

ssd/j

15

a/b

2000m - That Fits - vrije slag heren jeugd en senioren

14:20 uur

vsh/j

16

a/b

2000m - That Fits - vrije slag dames jeugd en senioren

14:02 uur

vsd/j

17

a/b

1000m schoolslag heren jeugd, senioren

15:10 uur

geen!

18

a/b

1000m schoolslag heren junioren 1-2, 3-4

15:02 uur

ssjj

19

a/f

1000m schoolslag heren masters 20+, 30+, etc. t/m 90+

15:05 uur

M-ssh

20

a/b

1000m schoolslag dames jeugd, senioren

15:20 uur

geen!

21

a/b

1000m schoolslag dames jun5oren 1-2

15:22 uur

ssjm

22

a/f

1000m schoolslag dames masters 20+, 30+, etc. t/m 90+

15:25 uur

M-ssd

23

a/b

500m schoolslag jongens/meisjes minioren 4, 5 en 6

15:40 uur

 

24

a/b

250m schoolslag jongens/meisjes minioren 1, 2 en 3

15:45 uur

 

25

 

3x250 vrije slag Team Event mix dames/heren/gemengd

16:00 uur

 

 

 

Doorvaart na 16:30 + prijsuitreikingen